Rock&Off turneja završava u Makarskoj i Koprivnici

Nakon odličnih nastupa Djece! i Miach u Zadru te Tidal Pullovaca u Kninu, Rock&Off turneja doći će svom kraju u Makarskoj nastupom Djece! i u Koprivnici nastupom Miach.

U petak, 22. rujna, u Makarskoj očekuje nas prvo izdanje festivala Modro i Zeleno i dodjela glazbene nagrade u organizaciji Zadužbine Milana Mladenovića. Djeca! će dijeliti binu s Ki Klopom, Hiljsonom Mandelom i Vojkom V. Ulaz na koncert je besplatan i program počinje u 20h. Više informacija pronađite na EVENTU.

Zadnji koncert Rock&Off turneje na rasporedu je 23. rujna – Miach će nastupiti u koprivničkom Funku, uz Ivana Grobenskog kao glazbenu podršku.

Treća Rock&Off turneja na pozornice manjih gradova diljem Hrvatske koji njeguju rock&off kulturu dovela je glazbenike koji su bili nominirani u kategoriji Veliki prasak godine na ovogodišnjem Rock&Off-u. Djeca!, Miach i Tidal Pull su ove godine nastupili u Delnicama, Opatiji, Zadru, Kninu, Varaždinu, Makarskoj i Koprivnici od kraja srpnja do kraja rujna ove godine. Rock&Off platforma posljednjih se godina pokazala kao pun pogodak što se nezavisne glazbene scene tiče, a turneja je njezin važan dio koji omogućava mladim glazbenicima da svoju glazbu predstave u gradovima u kojima još za to ne bi imali prilike.

Za pokroviteljstvo ove turneje zaslužni su Ministarstvo kulture i medija RH, pokretač nagrade Hrvatsko društvo skladatelja te organizator Unison - Hrvatski glazbeni savez.

Foto: Filip Kovačević