Rock&Off radio ima novu emisiju: „Mala škola Rock&Off novinarstva predstavlja…“

Nakon emisije „A što ti slušaš?“ i žanrovskih playlista svakog dana, Rock&Off Internet radio uvodi još jednu emisiju: „Mala škola Rock&Off novinarstva predstavlja…“ Riječ je o emisiji čiji je koncept temeljen na formi intervjua koje vode najuspješniji polaznici iz još jednog Rock&Off projekta – Male škole rock&off novinarstva.

Inga Đuđik, Petra Miloš, Katja Jukić, Irena Grgić i Zvonimir Mijatović istakli su se svojim radovima tijekom školice novinarstva i pri pokretanju emisija na Rock&Off radiju odmah su se odazvali pozivu za sudjelovanjem. Svoju ljubav prema glazbi i novinarstvu pokazat će kroz emisiju: „Mala škola Rock&Off novinarstva predstavlja…“, koja je koncipirana na razgovoru s izvođačima s Rock&Off scene i predstavljanju njihovog albuma.

Polaznici su samostalno kreirali pitanja i sami su slagali okvir svoje emisije - time pokazuju što su sve naučili u tromjesečnoj školi novinarstva te na taj način šire pozitivan angažman i svoju ljubav prema Rock&Off glazbi.

Nove emisije „Mala škola Rock&Off novinarstva predstavlja…“ kreću danas, 30.4.2020. u jutarnjem terminu, u 10:30, s reprizom u 15h istog dana.Emitiranja su četvrtkom, petkom, subotom i nedjeljom, emisija je podijeljena u dva dijela – prvi dio sastoji se od intervjua s glazbenikom i emitira se jedan dan, dok je drugi dio baziran na pregledu i razgovoru o albumu i emitira se idući dan. Led će probiti Inga Đuđik i Krešo Bengalka!

Uz emisiju „A što ti slušaš?“, u kojoj glazbenici i članovi žirija Nagrade Rock&Off predstavljaju pjesme koje smatraju klasicima, koja ide svakog radnog dana u podne (s reprizama u 20h istog dana i u 9h idućeg dana), žanrovske playliste se emitiraju od 17 do 20h, svakog dana je po rasporedu drugačiji žanr u kojima će svatko naći onu vrstu glazbe koja mu odgovara.

U srijedu tako možete čuti Jazz&off, u četvrtak Elektro&Off, a u petak Pop&Off playlistu. Za subotu smo pripremili Rap&Off, a za nedjelju Rock&Off playlistu. U novi radni tjedan uvodi nas Rock&Off 2 playlista koja je posvećena alter, metal i punk izvođačima, a utorkom Klubska scena predstavlja mikseve poznatih hrvatskih DJ-eva, kao i onih koji će to tek postati.

Podsjećamo, Rock&Off je online radio koji 24 sata dnevno, 7 dana u tjednu, bez reklama emitira isključivo domaću rock&off glazbu koju nemate često priliku čuti na hrvatskim mainstream radijskim postajama. Pokrenut je prije godinu dana kao jedan od Off projekata u sklopu Nagrade Rock&Off koja se ove godine održala po drugi put. Zamišljen kao platforma za popularizaciju rock&off hrvatske glazbe, Rock&Off radio svakodnevno emitira pjesme glazbenika i bendova koji su predloženi u prvim krugovima nominacija za Nagradu Rock&Off i iz rubrike Special mention.

Rock&Off radio može se slušati na web stranici Rockoff.hr, na Iskon TV-u na 825. poziciji te na mobilnoj aplikaciji Slooshaj.