PREMIJERA PJESME MLADOG KANTAUTORA! #ODSOBEDOSOBE – DODGER ARTFOOL!

Dodger Artfool #OdSobeDoSobe!

Zagreb, 08. svibnja 2020. – Na kraju smo tjedna, a kraj tjedan je uvijek dobro zapečatiti jednim dobrim koncertom. Dok nam ne bude moguće na koncert zaista i otići, onako kako to pamtimo iz vremena prije COVID-a, hrvatski glazbenici nam 4x tjedno donose koncert u naše sobe. I to – iz svojih soba. Ovaj petak 3 pjesme nam izvodi varaždinski kantautor - Dodger Artfool. Od tri pjesme, jednu imamo prilike čuti i – premijerno!

Dominik Markovinović Dodger na samom početku mini koncertne izvedbe iz svog doma, poručio je svima - #OstaniDoma. Uz dodatak – sviraj i stvaraj glazbu. Danas nam izvodi tri svoje pjesme - Treći svjetski rat, Nisam & Vjerni sluga i voljeni gospodar. Pjesma Vjerni sluga i voljeni gospodar nije još nigdje objavljena, tako da nas je Dodger počastio premijerom! Kako zvuče sve tri pjesme, pogledajte u današnjem izdanju projekta #OdSobeDoSobe točno u 18h na YouTube kanalu Unisona ili na webu Večernjeg lista.

Dodger je 25. po redu izvođač u ovom projektu u kojem su do sada sudjelovali brojni hrvatski glazbenici poput Gorana Karana, Pravila Igre, Damira Kedže, Mie Dimšić, Vatre i drugih.

Projekt #OdSobeDoSobe započeli su Unison – Hrvatski glazbeni savez i Večernji list, a podršku su dali i drugi medijski partneri tako da Dodger Artfoola, kao i ostale glazbenike možete pogledati i u emisiji POPROCK.HR na HTV-u, zatim na CMC televiziji, te na portalima Mixer.hr, Popmix.hr, Sesvete danas, Zagreb.info i Karlovački.hr. Projektu su se priključile i lokalne tv postaje TrendTv iz Karlovca, Televizija Šibenik i zagrebačka Z1 televizija. Pozivamo i sve druge medije da se priključe u širenju pozitive putem glazbe i da nam se jave, a ovim putem pozivamo još jednom i sve glazbenike, autore, izvođače i producente da se također uključe i pošalju svoje snimke. Upute kako snimiti videa za ovaj projekt pogledajte OVDJE.

UNISON – HRVATSKI GLAZBENI SAVEZ, čiji su osnivači HDS – Hrvatsko društvo skladatelja, HGU – Hrvatska glazbena unija, HUIG – Hrvatska udruga istaknutih glazbenika, HUOKU – Hrvatska udruga orkestralnih i komornih umjetnika i HUZIP – Hrvatska udruga za zaštitu izvođačkih prava, glazbom širi pozitivu i šalje jasnu poruku – stvaram #Odsobedosobe i #Ostajemdoma.

Pozivamo sve koji vole Rock&Off glazbu da slušaju Rock&Off internet radio koji emitira 24 sata dnevno / 7 dana tjedno samo hrvatsku rock&off glazbu! Osim na ovom LINKU, možete ga slušati na Iskon TV-u te aplikaciji Slooshaj.